SUPERMARINE SPITFIRE MK1

  • 6 200Kč

  • Cena bez DPH: 5 124Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

UNIQUE & LIMITED

Po letech práce v oblasti  reklamy se Jan Rambousek rozhodl začít si plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného. Soustředil kolem sebe lidi, kteří nejen svou práci skvěle dovedou, ale kteří jsou pro ni také maximálně zapálení. A tak se zrodil tým, kteří vytvořil naprosto unikátní sérii dosud nezmapovaných okamžiků historie značek Mercedes-Benz a Auto Union s názvem Silver Arrows. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Výrazně tomu dopomohla účast na slavném "Festival of Speed" v Goodwoodu. Díky tomuto úspěchu se rozšířila  nabídka Unique & Limited o další velké příběhy, které si neméně zaslouží naší pozornost. Posláním těchto bezpochyby přelomových děl je oživit inspirující příběhy z minulosti s použitím moderních technologií tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal a umožnit tak naší i dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie. Tak vznikla unikátní značka, jejíž duši tvoří trojice, která mění zavedená pravidla umění motorsportu - Jan Rambousek, Petr Milerski a Pavel Kačerle. RaceLife je výhradním prodejcem této značky v ČR a SR.


TÉMA PRODUKTU

SUPERMARINE SPITFIRE MK1 Ústí řeky Temže, 5. září 1940. Z kapitána Erica Stanleyho Locka se stalo opravdové eso, když se mu 5. září 1940 nad ústím řeky Temže podařilo v letounu SPITFIRE sestřelit čtyři německá letadla. Šlo ale o hořkosladké vítězství. Lock zde letí před svým nadřízeným Hilary Richardem Lionelem “Robinem” Hoodem, jen moment před tím, než jejich letka složená z 12 letadel narazila na velkou formaci bombardérů německého Luftwaffe doprovázených celou řadou stíhaček. Bojovali oba, ale přežil jen jeden z nich. Lock dokázal sestřelit čtyři letouny – dva Bf 109 a dva He111. Jenže přišel o kamaráda a mentora. Kapitán Lock pak dále pokračoval v bojích za svou zemi až k celkovému skóre 21 zabití a 26 zničených nepřátelských letadel, a stal se tak jedním z největších es RAF během druhé světové války. Kapitán Lock zmizel 3. srpna 1941 během akce nedaleko pobřeží Francie. Bylo mu pouhých 21 let.


TECHNOLOGIE

K tisku se používá stroj Epson Stylus 9900. Použitý papír Hahnemuhle Baryta.Hmotnost použitého papíru je 325g/m2. Rozměry 50 x 21 cm. Vybavte si Váš interiér či garáž tímto dílem, které Vás nepřestane fascinovat. Každý kus je opatřen, certifikátem, hologramem a pořadovým číslem. Vyrobeno pouze 150 kusů.


UPOZORNĚNÍ

K dispozici také rozměr 110 x 47 cm v limitovaném počtu 25 kusů a rozměr 220 x 94 cm v limitovaném počtu 5 kusů. PRO VŠECHNY NABÍZENÉ VELIKOSTI PREFERUJEME INDIVIDUÁLNÍ PRODEJ. VÍCE INFORMACÍ NA EMAILU info@racelife.cz či telefonu +420 773 777 250 PŘÍBĚH VÝROBY RÁDÍ PŘEDÁME DÁL.
SUPERMARINE SPITFIRE MK1