PORSCHE 917K "SET"

  • 1 100Kč

  • Cena bez DPH: 909Kč
  • Dostupnost zboží: Vyprodáno

UNIQUE & LIMITED

Po letech práce v oblasti  reklamy se Jan Rambousek rozhodl začít si plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného. Soustředil kolem sebe lidi, kteří nejen svou práci skvěle dovedou, ale kteří jsou pro ni také maximálně zapálení. A tak se zrodil tým, kteří vytvořil naprosto unikátní sérii dosud nezmapovaných okamžiků historie značek Mercedes-Benz a Auto Union s názvem Silver Arrows. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Výrazně tomu dopomohla účast na slavném "Festival of Speed" v Goodwoodu. Díky tomuto úspěchu se rozšířila  nabídka Unique & Limited o další velké příběhy, které si neméně zaslouží naší pozornost. Posláním těchto bezpochyby přelomových děl je oživit inspirující příběhy z minulosti s použitím moderních technologií tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal a umožnit tak naší i dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie. Tak vznikla unikátní značka, jejíž duši tvoří trojice, která mění zavedená pravidla umění motorsportu - Jan Rambousek, Petr Milerski a Pavel Kačerle. RaceLife je výhradním prodejcem této značky v ČR a SR.

TÉMA PRODUKTU

Porsche 917. Říká se o něm, že jde o nejduležitější závodní auto, jaké kdy spatřilo světlo světa. Tohle dokonalé monstrum okupovalo první místa mnoha závodů a za jeho volantem se vystřídalo mnoho legendárních jezdců. jedním z jeho nejslavnějších vítězství bylo to v závodě 24 hodin Le Mans, kde nevyhrálo pouze jednou! Martini, Salzburg, Gulf, Hippie. Stačí říct tahle slova a každému znalci automobilové historie se vybaví právě Porsche 917.

TECHNOLOGIE

K tisku se používá stroj Epson Stylus 9900. Použitý papír má jenmý nádech béžové s krásnou perforací. Hmotnost použitého papíru je 180g/m2. Rozměry 70 cm x 50 cm. Vybavte si Váš interiér či garáž tímto dílem, které Vás nepřestane fascinovat. Limitovaný počet 1000 kusů. Každý kus je opatřen hologramem s pořadovým číslem.

PORSCHE 917K, SET