FERRARI 250 GTO - Goodwood 1963 - Green

  • 1 260Kč

  • Cena bez DPH: 1 041Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

UNIQUE & LIMITED

Po letech práce v oblasti  reklamy se Jan Rambousek rozhodl začít si plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného. Soustředil kolem sebe lidi, kteří nejen svou práci skvěle dovedou, ale kteří jsou pro ni také maximálně zapálení. A tak se zrodil tým, kteří vytvořil naprosto unikátní sérii dosud nezmapovaných okamžiků historie značek Mercedes-Benz a Auto Union s názvem Silver Arrows. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Výrazně tomu dopomohla účast na slavném "Festival of Speed" v Goodwoodu. Díky tomuto úspěchu se rozšířila  nabídka Unique & Limited o další velké příběhy, které si neméně zaslouží naší pozornost. Posláním těchto bezpochyby přelomových děl je oživit inspirující příběhy z minulosti s použitím moderních technologií tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal a umožnit tak naší i dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie. Tak vznikla unikátní značka, jejíž duši tvoří trojice, která mění zavedená pravidla umění motorsportu - Jan Rambousek, Petr Milerski a Pavel Kačerle. RaceLife je výhradním prodejcem této značky v ČR a SR.

TÉMA PRODUKTU

Speciální edice posteru věnovaná legendárnímu závodu v Goodwoodu. Serié skládá poklodu legendární jezdcům Hillovi a Parkersovi. Ferrari 250 GTO je jedním z nejznámějších a nejhodnotnějších Ferrari historie. Pouze 39 kusů této legendy bylo postaveno v letech 1962-1964. Každého kupce tohoto Ferrari osobně schvaloval Enzo Ferrari. Dnes má tohle vozidlo obrovskou hodnotu. Tato kolekce je věnována právě této legendě. Každý poster znázorňuje slavný závod, který tato legenda odjela. Závody jako 24 hodin Le Mans, Tour De France a Targa Florio.

TECHNOLOGIE

K tisku se používá stroj Epson Stylus 9900. Použitý papír má jemný nádech béžové s krásnou perforací.Hmotnost použitého papíru je 180g/m2. Rozměry 70 x 50 cm. Každý kus je opatřen hologramem a pořadovým číslem. Vyrobeno pouze 1000 kusů.FERRARI, 250, GTO, GOODWOOD, 1963