SUPERMARINE SPITFIRE A MESSERSCHMITT BF-109E-4

  • 5 900Kč

  • Cena bez DPH: 4 876Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

UNIQUE & LIMITED

Po letech práce v oblasti  reklamy se Jan Rambousek rozhodl začít si plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného. Soustředil kolem sebe lidi, kteří nejen svou práci skvěle dovedou, ale kteří jsou pro ni také maximálně zapálení. A tak se zrodil tým, kteří vytvořil naprosto unikátní sérii dosud nezmapovaných okamžiků historie značek Mercedes-Benz a Auto Union s názvem Silver Arrows. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Výrazně tomu dopomohla účast na slavném "Festival of Speed" v Goodwoodu. Díky tomuto úspěchu se rozšířila  nabídka Unique & Limited o další velké příběhy, které si neméně zaslouží naší pozornost. Posláním těchto bezpochyby přelomových děl je oživit inspirující příběhy z minulosti s použitím moderních technologií tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal a umožnit tak naší i dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie. Tak vznikla unikátní značka, jejíž duši tvoří trojice, která mění zavedená pravidla umění motorsportu - Jan Rambousek, Petr Milerski a Pavel Kačerle. RaceLife je výhradním prodejcem této značky v ČR a SR.


TÉMA PRODUKTU

Během bitvy o Británii nežádali spojenci nic víc než sestřelovat letadla, zajímat piloty a dokázat, že všichni Němci jsou nacisti. Poté co Spifiry 41. a 222. stíhací perutě donutili Uffz. Hans-Georg Schulte k nouzovému přistání, splnila se spojencům jen dvě ze tří přání. Zneškodněný letoun nejen že nenesl insignie své skupiny, ale – což je ještě podstatnější – ani symbol hákového kříže. Tento příběh je příběhem souboje o princip. Oficiálním názvem Schulteho letky bylo Jagdgeschwader 53, ale běžně známá byla pod názvem “Pikové eso”. Když se Hermann Göring dozvěděl, že se velitel Jagdgeschwader 53 Hans-Jürgen von Cramon-Taubadel oženil s židovskou ženou, nařídil, aby za trest byly z letadel odstraněny insignie a kolem jejich přídě namalovány červené pruhy. Celá letka zareagovala protestním odstraněním hakových křížů z ocasu letadla. Sestřelený Messerschmitt byl vystaven v Sheffieldu jako symbol úspěšného boje spojenců proti nacistické tyranii a za účelem výběru peněz na stavbu dalších Spitfires. Měl se ale zároveň znamením naděje – naděje, že láska k vlasti nemusí znamenat lásku k její ideologii.


TECHNOLOGIE

K tisku se používá stroj Epson Stylus 9900. Použitý papír Hahnemuhle Baryta.Hmotnost použitého papíru je 325g/m2. Rozměry 50 x 21 cm. Vybavte si Váš interiér či garáž tímto dílem, které Vás nepřestane fascinovat. Každý kus je opatřen, certifikátem, hologramem a pořadovým číslem. Vyrobeno pouze 150 kusů.


UPOZORNĚNÍ

K dispozici také rozměr 110 x 47 cm v limitovaném počtu 25 kusů a rozměr 220 x 94 cm v limitovaném počtu 5 kusů. PRO VŠECHNY NABÍZENÉ VELIKOSTI PREFERUJEME INDIVIDUÁLNÍ PRODEJ. VÍCE INFORMACÍ NA EMAILU info@racelife.cz či telefonu +420 773 777 250 PŘÍBĚH VÝROBY RÁDÍ PŘEDÁME DÁL.
SUPERMARINE SPITFIRE A MESSERSCHMITT BF-109E-4