MILLE MIGLIA 1940 - BMW 328 MM

  • 48 001Kč

  • Cena bez DPH: 39 670Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

UNIQUE & LIMITED

Po letech práce v oblasti  reklamy se Jan Rambousek rozhodl začít si plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného. Soustředil kolem sebe lidi, kteří nejen svou práci skvěle dovedou, ale kteří jsou pro ni také maximálně zapálení. A tak se zrodil tým, kteří vytvořil naprosto unikátní sérii dosud nezmapovaných okamžiků historie značek Mercedes-Benz a Auto Union s názvem Silver Arrows. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Výrazně tomu dopomohla účast na slavném "Festival of Speed" v Goodwoodu. Díky tomuto úspěchu se rozšířila  nabídka Unique & Limited o další velké příběhy, které si neméně zaslouží naší pozornost. Posláním těchto bezpochyby přelomových děl je oživit inspirující příběhy z minulosti s použitím moderních technologií tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal a umožnit tak naší i dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie. Tak vznikla unikátní značka, jejíž duši tvoří trojice, která mění zavedená pravidla umění motorsportu - Jan Rambousek, Petr Milerski a Pavel Kačerle. RaceLife je výhradním prodejcem této značky v ČR a SR.

TÉMA PRODUKTU

Po dočasném pozastavení závodu kvůli spoustě nehod, byl tento podnik zastaven na následující dva roky. Mille Miglia byla přivedeni zpět k životu v roce 1940. S novým schématem trati mezi Brescií, Cremonou a Mantovou a pod novým názvem - Gran Premio Brescia delle Mille Miglia - V tomto roce všechny oči směřovali k jedinné značce a to k BMW.

TECHNOLOGIE

K tisku se používá stroj Epson Stylus 9900. Použitý papír Hahnemuhle Baryta. Hmotnost použitého papíru je 325g/m2. Rozměry 110 x 47 cm. Každý kus je opatřen, certifikátem, hologramem a pořadovým číslem. Vyrobeno pouze 25 kusů.

UPOZORNĚNÍ

K dispozici také rozměr 220 x 94 cm v limitovaném počtu 5 kusů a rozměr 440 x 178 cm v limitovaném počtu 1 kusů. PRO VŠECHNY NABÍZENÉ VELIKOSTI PREFERUJEME INDIVIDUÁLNÍ PRODEJ.MILLE MIGLIA 1940 - BMW 328 MM