Tričko Steve McQueen "Green Rat"

  • 1 089Kč

  • Cena bez DPH: 900Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

NICOLAS HUNZIKER

Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje ke své práci velmi citlivě a s mimořádným talentem. Talent se ostatně u Hunzikerů dědí po generace. Mezi jeho předky totiž patřilo několik uznávaných malířů. Práce Nikolase se vyznačuje prvky art deco, které se prolínají celou jeho tvorbou. Nicolas se zaměřuje na zejména na vintage závodní automobily a klasické postavy motorsportu.

Jeho díla jsou celosvětově uznávaná. Byl proto pověřen například vytvořením návrhu plakátů a kostýmů k filmu Rush. Jeho návrhy byly použity i pro oficiální oblečení značek Porsche, 24 hour LeMans, Steve McQueen nebo Gulf.

Nicolas je také profesionálním závodníkem. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.

POPIS PRODUKTU

Polo tričko z oficiální kolekce Steve McQueen, kterou Nicolas vytvořil s požehnáním rodiny McQueena. Na tričku je použit motiv Jaguaru XKSS, který Steve tak moc miloval. Dal mu dokonce přezdívku, která zakořenila u všech fanoušků značky Jaguar jako "Zelená krysa". Původní vůz je nyní bezpečně zaparkován v LA v můzeu Petersen. Dostupné od 1.12.2015

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o limitovanou kolekci, kterou se nám díky skvělým vztahům s výrobcem podařilo dostat na český trh. Zakoupíte pouze na www.racelife.cz!

MATERIÁL

100% bavlna 4.5 OZ, (špičková kvalita síťotisku, vyrobeno v USA, vintage sepraný vzhled)

Tričko, Steve McQueen, "Green Rat"