TÝMOVÁ BUNDA JAMES HUNT "TEAM JACKET"

  • 8 349Kč

  • Cena bez DPH: 6 900Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

JAMES HUNT

Málokterý závodník v historii udělal pro popularizaci Formule 1 tolik, jako právě James Hunt. Dlouhými blonďatými vlasy, bezstarostným přístupem k životu a touze po vítězství byl znám napříč celým závodním světem. Sex, drogy a rock´n´roll, i to byl James Hunt. Byl to ale také závodník s obrovským srdcem a říká se o něm, že i fér chlap.

POPIS PRODUKTU

Unikátní bunda z kolekce oblečení James Hunt. Bunda pro opravdové fanoušky Jamese Hunta, legendárního pilota Formule 1. Bunda je vyrobena v limitovaném počtu 300 ks! Bunda byla vyrobena výhradně pro rodinnou firmu Jamese Hunta. Týmu www.racelife.cz se podařilo díky skvělým vztahům s výrobcem dostat na náš trh omezený počet kusů.

Tento model je přesnou replikou bundy, kterou nosil James Hunt. Je vyrobena ze stejného materiálu, ve stejném odstínu a jedinečné vysoce kvalitní detaily Vás dostanou svým precizním zpracováním. Všechna loga jsou na bundě kvalitně vyšitá. Zajímavým detailem je vnitřní část bundy, na které je pomocí sítotisku vyobrazen portrét legendárního vozidla Mclaren Ford M23, které pilotoval James Hunt. Bunda je dodávána ve speciálním balení Hunziker Apparel.

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁJEMCE

Jedná se tedy o unikátní kousek. Doporučujeme předobjednat! Po zakoupení produktu Vás budeme individuálně kontaktovat ohledně zakázkové výroby a také Vám sdělíme Vám datum dodání a detaily produktu. Předpokládaný termín dodání je do dvou týdnů od realizace objednávky.


Týmová, Bunda, James, Hunt, Limited, Vintage, Team, Jacket