Hunting For Victory SMALL

  • 7 900Kč

  • Cena bez DPH: 6 529Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

UNIQUE & LIMITED

Po letech práce v oblasti  reklamy se Jan Rambousek rozhodl začít si plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného. Soustředil kolem sebe lidi, kteří nejen svou práci skvěle dovedou, ale kteří jsou pro ni také maximálně zapálení. A tak se zrodil tým, kteří vytvořil naprosto unikátní sérii dosud nezmapovaných okamžiků historie značek Mercedes-Benz a Auto Union s názvem Silver Arrows. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Výrazně tomu dopomohla účast na slavném "Festival of Speed" v Goodwoodu. Díky tomuto úspěchu se rozšířila  nabídka Unique & Limited o další velké příběhy, které si neméně zaslouží naší pozornost. Posláním těchto bezpochyby přelomových děl je oživit inspirující příběhy z minulosti s použitím moderních technologií tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal a umožnit tak naší i dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie. Tak vznikla unikátní značka, jejíž duši tvoří trojice, která mění zavedená pravidla umění motorsportu - Jan Rambousek, Petr Milerski a Pavel Kačerle. RaceLife je výhradním prodejcem této značky v ČR a SR.


POPIS PRODUKTU

Fuji, Japonsko, 24. října 1976. Letos je tomu 40 let, co jeden z nejtalentovanějších a nejcharismatějších závodníků všech dob vyhrál světový šampionát. Tento závod můžeme považovat za vrchol jedné z nejkontroverznějších zaznamenaných sezón Formule 1. Měl v sobě duši. Vzrušení, drama v hustém dešti a samozřejmě korunovací nového šampiona. James Hunt už v té době zažil mnoho vzestupů a pádů. Třeba když byl diskvalifikovám a ochuzen o cenné body ve Velké ceně Španělska. V rozhodujícím závodě ve Fuji vyhrál pole position Mario Andretti. Hunt byl druhý na roštu a jeho dlouholetý soupeř Niki Lauda startoval třetí. Kvůli husté mlze a vodě na části trati někteří řidiči diskutovali, zda závod vůbec jet, nebo nestartovat. Navzdory rizikům se závod konal a Hunt se hned na začátku ujal vedení. Vypadalo to na snadné vítězství, ale protože trať začala schnout, vývoj závodu se změnil. Hunt ztratil několik míst. Po defektu, zpožděné zastávce v boxech a také díky nekkordinované týmové práci Hunt ani neměl představu o své průběžné pozici v závodě. Věděl jen to, že musí předjet tolik aut, kolik dovede. v posledních kolekch závodu se Hunt senzačně probojoval na třetí místo a ke svému překvapení dostal dostatečný počet bodů pro získání titulu


TECHNOLOGIE A ROZMĚRY

K tisku se používá stroj Epson Stylus 9900. Použitý papír Hahnemuhle Baryta. Hmotnost použitého papíru je 325g/m2. Rozměry 50 x 21 cm. Každý kus je opatřen, certifikátem, hologramem a pořadovým číslem s podpisem tvůrce. Vyrobeno pouze 400 kusů. Možnost zakoupení rámu.

McLaren, M23, James Hunt