TRIČKO SAVE THE MANUAL MODRÁ

  • 890Kč

  • Cena bez DPH: 736Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

NICOLAS HUNZIKER

Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje k práci opravdu velmi citlivě. Tento cit se dědí u Hunzikerů po generace. Jeho předkové jsou totiž uznávaní malíři. Styl Nikolase obsahuje mnoho prvků stylu Art Deco. Tento styl je patrný v každé jeho práci. Nicolas se zaměřu na hlavně na "Vintage závodní auta" a "Vintage jezdce".

Jeho díla jsou natolik uznávaní, že byl pověřen tvorbou plakátů a oblečení k filmu Rush. Dále je také jeho práce použita na oficiální oblečení Porsche, 24 hour LeMans a v neposlední řadě také značkě Gulf. Nicolas je také profesionální závodník. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.


POPIS PRODUKTU

Manuální převodovka je skvělá věc. Pro většinu vášnivých řidičů je absence třetího pedálu naprostou katastrofou. Automatická převodovka neznamená pouze to, že minimálně 40% práce za Vás provede auto. Hlavním poselstvím zůstává spojení vozidla s řidičem a zachování jedné z hodnot, která je nám svatá. Zde je důkaz toho, že i značka Hunziker Apparel zůstává věrná této myšlence. Vybavte se tímto unikátním tričke a ukažte všem kam patříte!Print převodovky patří 911.


UPOZORNĚNÍ: Jedná se o limitovanou kolekci kterou se nám díky vztahům s výrobcem podařilo dostat na český trh! Zakoupíte pouze na www.racelife.cz

 

MATERIÁL

100% bavlna 4,5, Vyrobeno v USA! Vintage předepraný vzhled.


TRIČKO, SAVE, THE, MANUAL, MODRÁ