TRIČKO PORSCHE 911 VIC ELFORD

  • 950Kč

  • Cena bez DPH: 785Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

NICOLAS HUNZIKER

Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje k práci opravdu velmi citlivě. Tento cit se dědí u Hunzikerů po generace. Jeho předkové jsou toiž uznávaní malíři. Styl Nikolase obsahuje mnoho prvků stylu Art Deco. Tento styl je patrný v každé jeho práci. Nicolas se zaměřu na hlavně na "Vintage závodní auta" a "Vintage jezdce".

Jeho díla jsou natolik uznávaní, že byl pověřen tvorbou plakátů a oblečení k filmu Rush. Dále je také jeho práce použita na oficiální oblečení Porsche, 24 hour LeMans a v neposlední řadě také značkě Gulf. Nicolas je také profesionální závodník. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.

POPIS PRODUKTU

Tričko z limitované kolekce s motivem velké legendy motorsportu Vice Elforda. Vic Elford byl nejvšestrannějším závodníkem své doby. Dokázal porazit soupeře v mnoha různých závodech. Nepoznal soupeře v Rallye Monte Carlo, 24 hour Daytona, Targa Flori, ani na Nürburgringu.
Motivem tohoto trička je červené Porsche, se kterým Vic Elford vyhrál v roce 1968 Rallye Monte Carlo. Na základě tohoto vítězství se okamžit stal továrním jezdecem značky Porsche.

TRIČKO, PORSCHE, 911, VIC ELFORD