TRIČKO JIM CLARK LOTUS

  • 950Kč

  • Cena bez DPH: 785Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

NICOLAS HUNZIKER

Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje ke své práci velmi citlivě a s mimořádným talentem. Talent se ostatně u Hunzikerů dědí po generace. Mezi jeho předky totiž patřilo několik uznávaných malířů. Práce Nikolase se vyznačuje prvky art deco, které se prolínají celou jeho tvorbou. Nicolas se zaměřuje na zejména na vintage závodní automobily a klasické postavy motorsportu.
Jeho díla jsou celosvětově uznávaná. Byl proto pověřen například vytvořením návrhu plakátů a kostýmů k filmu Rush. Jeho návrhy byly použity i pro oficiální oblečení značek Porsche, 24 hour LeMans, Steve McQueen nebo Gulf.
Nicolas je také profesionálním závodníkem. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.

POPIS PRODUKTU

Tričko věnované velké legendě motorsportu. Jim Clark vodil svůj Lotus vždy na limitu přilnavosti vozidla. Byl to skvělý řidič své doby. Porazit ho byl ve své době největší úspěch. Bylo jedno, na kterém místě skončíte, hlavní bylo porazit Clarka. Byl velmi uznáván, a to nejen jezdci, ale také širokým okolím. Velký introvert a nejlepší přítel Colina Chapmana zemřel tragicky v roce 1969.Tričko, Jim, Clark, Lotus