TRIČKO BMW 3.0 CSL BATMOBIL DLOUHÝ RUKÁV

  • 570Kč

  • Cena před slevou: 950Kč
  • Cena bez DPH: 471Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

NICOLAS HUNZIKER

Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje ke své práci velmi citlivě a s mimořádným talentem. Talent se ostatně u Hunzikerů dědí po generace. Mezi jeho předky totiž patřilo několik uznávaných malířů. Práce Nikolase se vyznačuje prvky art deco, které se prolínají celou jeho tvorbou. Nicolas se zaměřuje na zejména na vintage závodní automobily a klasické postavy motorsportu.
Jeho díla jsou celosvětově uznávaná. Byl proto pověřen například vytvořením návrhu plakátů a kostýmů k filmu Rush. Jeho návrhy byly použity i pro oficiální oblečení značek Porsche, 24 hour LeMans, Steve McQueen nebo Gulf. Nicolas je také profesionálním závodníkem. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.

POPIS PRODUKTU

Toto tričko je povinností pro každého milovníka značky BMW! Nicolas Hunziker jím skládá poctu jednomu z nevýraznějších cestovních vozů historie - BMW 3.0 CSL. Díky paketu aero, který obsahoval obrovská křídla a spoilery, získal přezdívku Batmobil. Tento paket byl pozdějii v Německu zakázán. V roce 1976 vyhrál Batmobil s piloty Redmanem a Greggem 24 hodin v Daytoně.

UPOZORNĚNÍ

VŠECHNY VELIKOSTI LZE DOOBJEDNAT! KAŽDÝ MĚSÍC DOPLŇUJEME Z USA! Jedná se o limitovanou kolekci, kterou se nám díky skvělým vztahům s výrobcem podařilo dostat na český trh! Jedná se o zakázkovou výrobu v USA.

MATERIÁL

100% bavlna 4,5 OZ (špičková kvalita tisku, vyrobeno v USA)


TRIČKO, BMW, 3.0 CSL, BATMOBIL, DLOUHÝ RUKÁV