Rolex Monterey Motorsports Reunion

  • 1 089Kč

  • Cena bez DPH: 900Kč
  • Dostupnost zboží: Vyprodáno

NICOLAS HUNZIKER

Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje ke své práci velmi citlivě a s mimořádným talentem. Talent se ostatně u Hunzikerů dědí po generace. Mezi jeho předky totiž patřilo několik uznávaných malířů. Práce Nikolase se vyznačuje prvky art deco, které se prolínají celou jeho tvorbou. Nicolas se zaměřuje na zejména na vintage závodní automobily a klasické postavy motorsportu.
Jeho díla jsou celosvětově uznávaná. Byl proto pověřen například vytvořením návrhu plakátů a kostýmů k filmu Rush. Jeho návrhy byly použity i pro oficiální oblečení značek Porsche, 24 hour LeMans, Steve McQueen nebo Gulf. Nicolas je také profesionálním závodníkem. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.


POPIS PRODUKTU

Tričko vytvořené na počest slavného automobilového festivalu Rolex Monterey Motorsports Reunion. Jedná se o oficiální tričko, které vytvořila značka Hunziker Apparel pro BMW ke stému výročí značky v USA. Jedná se o limitovanou kolekci 20 ks, kterou se nám díky skvělým vztahům s výrobcem podařilo dostat na český trh!


UPOZORNĚNÍ:

EU XL = US L (Pokud objednáte XL, tak Vám bude odeslaná velikost L. Velikost US XL by byla jako EU XXL)

Rolex Monterey Motorsports Reunion is back!