TRIČKO PORSCHE 911 RSR

  • 950Kč

  • Cena bez DPH: 785Kč
  • Dostupnost zboží: Vyprodáno

NICOLAS HUNZIKER

Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje k práci opravdu velmi citlivě. Tento cit se dědí u Hunzikerů po generace. Jeho předkové jsou toiž uznávaní malíři. Styl Nikolase obsahuje mnoho prvků stylu Art Deco. Tento styl je patrný v každé jeho práci. Nicolas se zaměřu na hlavně na "Vintage závodní auta" a "Vintage jezdce".

Jeho díla jsou natolik uznávaní, že byl pověřen tvorbou plakátů a oblečení k filmu Rush. Dále je také jeho práce použita na oficiální oblečení Porsche, 24 hour LeMans a v neposlední řadě také značkě Gulf. Nicolas je také profesionální závodník. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.


POPIS PRODUKTU

Tričko s motivem Porsche 911 RSR je dokonalým doplňkem pro všechny fanoušky barev Martini a značky Porsche. Targa Florio, byl silniční závod, který se zrodil na sicílii. V roce 1906 ho založi italský obchodník s vínem Vincenzo Florio. V roce 1973 byl tento závod vyřazen z mistrovství světa silničních vozidel. Důvodem byla bezpečnosti závodů. Historicky nejvíce vítězství získala značka Porsche, která také po tomto slavném závodě pojmenovala jeden také jeden model. Porsche, které je vyobrazeno na tričku je vítězný vůz ročníku 1973.  Porsche řídil Gijs Van lennep a Herbert Müller.

(NA OBJEDNÁVKU XS a S)

 

MATERIÁL

Materiál: 100% bavlna

Tričko, Porsche, 911 RSR