TRIČKO LANCIA STRATOS STRADALE

  • 589Kč

  • Cena před slevou: 950Kč
  • Cena bez DPH: 487Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem
NICOLAS HUNZIKER
Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje ke své práci velmi citlivě a s mimořádným talentem. Talent se ostatně u Hunzikerů dědí po generace. Mezi jeho předky totiž patřilo několik uznávaných malířů. Práce Nikolase se vyznačuje prvky art deco, které se prolínají celou jeho tvorbou. Nicolas se zaměřuje na zejména na vintage závodní automobily a klasické postavy motorsportu.
Jeho díla jsou celosvětově uznávaná. Byl proto pověřen například vytvořením návrhu plakátů a kostýmů k filmu Rush. Jeho návrhy byly použity i pro oficiální oblečení značek Porsche, 24 hour LeMans, Steve McQueen nebo Gulf.
Nicolas je také profesionálním závodníkem. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.
POPIS PRODUKTU
Lancia Stratos je legendou, která nenechá chladného žádného milovníka italských vozů. Tato bestie vznikla v 70. letech, kdy se Lancia rozhodla vyrobit opravdový rallyový speciál. Nejprve musela továrna navrhnout civilní verzi, které vzniklo pouhých 400 kusů. Design vozidla měl na svědomí Marcello Gandini, který má za sebou návrhy vozidel mezi, které patří například legendární Miura.
MATERIÁL
100% bavlna (špičková kvalita tisku, vyrobeno v USA)

TRIČKO, LANCIA, STRATOS, STRADALE