Eliška Junková & Bugatti T35

  • 1 260Kč

  • Cena bez DPH: 1 041Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

UNIQUE & LIMITED

Po letech práce v oblasti  reklamy se Jan Rambousek rozhodl začít si plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného. Soustředil kolem sebe lidi, kteří nejen svou práci skvěle dovedou, ale kteří jsou pro ni také maximálně zapálení. A tak se zrodil tým, kteří vytvořil naprosto unikátní sérii dosud nezmapovaných okamžiků historie značek Mercedes-Benz a Auto Union s názvem Silver Arrows. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Výrazně tomu dopomohla účast na slavném "Festival of Speed" v Goodwoodu. Díky tomuto úspěchu se rozšířila  nabídka Unique & Limited o další velké příběhy, které si neméně zaslouží naší pozornost. Posláním těchto bezpochyby přelomových děl je oživit inspirující příběhy z minulosti s použitím moderních technologií tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal a umožnit tak naší i dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie. Tak vznikla unikátní značka, jejíž duši tvoří trojice, která mění zavedená pravidla umění motorsportu - Jan Rambousek, Petr Milerski a Pavel Kačerle. RaceLife je výhradním prodejcem této značky v ČR a SR.

TÉMA PRODUKTU

Eliška Junková a její Bugatti. Eliška byla nejlepší řidičkou historie automobilových závodů. Žena, která díky své odvaze vstoupila do automobilové historie. Na závodech jí často doprovázel její manžel Čeněk Junek. Eliška závodila v legendární Bugatti T35 v nezaměnitelné žluté barvě. Tématem tohoto dokonalého posteru je právě tento vůz. Targa Florio 1928 ve kterém byla do posledního kola na prvním místě. Pak přišla technická závada a ta jí dostala na místo páte. Stále však zůstala před legendárním jezdcem Taziem Nuvolarem...

TECHNOLOGIE

K tisku se používá stroj Epson Stylus 9900. Použitý papír má jenmý nádech béžové s krásnou perforací. Hmotnost použitého papíru je 180g/m2. Rozměry 70 cm x 50 cm. Vybavte si Váš interiér či garáž tímto dílem, které Vás nepřestane fascinovat. Limitovaný počet 1000 kusů. Každý kus je opatřen hologramem s pořadovým číslem.

Eliška, Junková, Bugatti T35