GRAND PRIX GERMAN "Nürburgring 1939"

  • 7 500Kč

  • Cena bez DPH: 6 198Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

UNIQUE & LIMITED

Po letech práce v oblasti  reklamy se Jan Rambousek rozhodl začít si plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného. Soustředil kolem sebe lidi, kteří nejen svou práci skvěle dovedou, ale kteří jsou pro ni také maximálně zapálení. A tak se zrodil tým, kteří vytvořil naprosto unikátní sérii dosud nezmapovaných okamžiků historie značek Mercedes-Benz a Auto Union s názvem Silver Arrows. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Výrazně tomu dopomohla účast na slavném "Festival of Speed" v Goodwoodu. Díky tomuto úspěchu se rozšířila  nabídka Unique & Limited o další velké příběhy, které si neméně zaslouží naší pozornost. Posláním těchto bezpochyby přelomových děl je oživit inspirující příběhy z minulosti s použitím moderních technologií tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal a umožnit tak naší i dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie. Tak vznikla unikátní značka, jejíž duši tvoří trojice, která mění zavedená pravidla umění motorsportu - Jan Rambousek, Petr Milerski a Pavel Kačerle. RaceLife je výhradním prodejcem této značky v ČR a SR.

THE SILVER ARROWS

Německo v letech před druhou světovou válkou dominovalo okruhu Grand Prix. Právě německé značky Mercedes-Benz a Auto Union vytvořily neskutečné vozy, které byly přezdívány Silver Arrows (stříbrné šípy) pro svůj metalický vzhled. Tyto vozy si získaly místo v historii automobilového sportu díky jejich neskutečné jízdě v nejzásadnějších závodech, které kdy byly pořádány. Projekt Silver Arrows znovu vdechl život příběhu o „Stříbrných šípech“ tím, že oživil momenty z dvanácti různých závodů a podtrhnul detaily, které nikdy nemohly být zachyceny na dobových fotografiích.

TECHNOLOGIE

K tisku se používá stroj Epson Stylus 9900. Použitý papír Hahnemuhle Baryta.Hmotnost použitého papíru je 325g/m2. Rozměry 50 x 21 cm. Vybavte si Váš interiér či garáž tímto dílem, které Vás nepřestane fascinovat. Každý kus je opatřen, certifikátem, hologramem a pořadovým číslem. Vyrobeno pouze 800 kusů.

UPOZORNĚNÍ

K dispozici také rozměr 110 x 47 cm v limitovaném počtu 80 kusů a rozměr 220 x 94 cm v limitovaném počtu 5 kusů.

PRO VŠECHNY NABÍZENÉ VELIKOSTI PREFERUJEME INDIVIDUÁLNÍ PRODEJ. VÍCE INFORMACÍ NA EMAILU info@racelife.cz či telefou +420 773 777 250

GRAND PRIX, GERMAN, Nürburgring