THE BEST AND THE REST - IMOLA 1988 - MEDIUM 1/30

  • 33 000Kč

  • Cena bez DPH: 27 273Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

UNIQUE & LIMITED

Po letech práce v oblasti  reklamy se Jan Rambousek rozhodl začít si plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného. Soustředil kolem sebe lidi, kteří nejen svou práci skvěle dovedou, ale kteří jsou pro ni také maximálně zapálení. A tak se zrodil tým, kteří vytvořil naprosto unikátní sérii dosud nezmapovaných okamžiků historie značek Mercedes-Benz a Auto Union s názvem Silver Arrows. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Výrazně tomu dopomohla účast na slavném "Festival of Speed" v Goodwoodu. Díky tomuto úspěchu se rozšířila  nabídka Unique & Limited o další velké příběhy, které si neméně zaslouží naší pozornost. Posláním těchto bezpochyby přelomových děl je oživit inspirující příběhy z minulosti s použitím moderních technologií tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal a umožnit tak naší i dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie. Tak vznikla unikátní značka, jejíž duši tvoří dvojice, která mění zavedená pravidla umění motorsportu - Jan Rambousek a Petr Milerski.  RaceLife je výhradním prodejcem této značky v ČR a SR.

THE BEST AND THE REST - IMOLA 1988

Obraz z nové kolekce, který vznikl v kooperaci s automobilkou Mclaren a nadací Ayrtona Senny. Na přesném zachycení okamžiku se také podílel synovec Ayrtona Senny, Bruno Senna. Tohle dílo je oslavou 30 let dod zásadní dominance značky Mclaren v poháru Formule1. Obraz zachybuje předjetí Nelsona Piqueta Ayrtonem Sennou na legendárním okruhu Imola. V tomto závodu byl Ayrton tak rychlý, že téměř o kolo předjel své soupeře. V roce 1988 byl Mclaren natolik silný, že dokázal zvítězit v 15 ze 16 závodů poháru Formule. Obraz je přesným zachycením všech detailů i okmažiků dané situace.

TECHNOLOGIE A ROZMĚRY

K tisku se používá stroj Epson Stylus 9900. Použitý papír Hahnemuhle Baryta má jenmý nádech béžové s krásnou perforací. Hmotnost použitého papíru je 325g/m2. Rozměry 110 cm x 47 cm + pasparta. Ručně podepsán a certifikován.

INFORMACE K PRODEJI

Veškeré informace k obrazu poskytneme na telefonním čísle 773 777 250. Osobní prohlídka možná.


MCLAREN, AYRTON SENNA