TRIČKO ALFA ROMEO TIPO 33

  • 950Kč

  • Cena bez DPH: 785Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

NICOLAS HUNZIKER

Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje ke své práci velmi citlivě a s mimořádným talentem. Talent se ostatně u Hunzikerů dědí po generace. Mezi jeho předky totiž patřilo několik uznávaných malířů. Práce Nikolase se vyznačuje prvky art deco, které se prolínají celou jeho tvorbou. Nicolas se zaměřuje na zejména na vintage závodní automobily a klasické postavy motorsportu.
Jeho díla jsou celosvětově uznávaná. Byl proto pověřen například vytvořením návrhu plakátů a kostýmů k filmu Rush. Jeho návrhy byly použity i pro oficiální oblečení značek Porsche, 24 hour LeMans, Steve McQueen nebo Gulf.
Nicolas je také profesionálním závodníkem. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.


POPIS PRODUKTU

Toto tričko je povinností pro každého milovníka značky Alfa Romeo. Pohled na Alfa Romeo 33 Tipo musí probouzet v každém tzv. "Tifosi". Tohle tričko nenechá nikoho na pochybách, z čeho plyne Vaše vášeň pro automobily. Vozidla s hadem a křížem ve znaku pro nás zůstavají i nadále jedny z nejkrásnějších automobilů světa. Jedná se o limitovanou kolekci, kterou se nám díky skvělým vztahům s výrobcem podařilo dostat na český trh. Zakoupíte pouze u nás!


Tričko, Alfa, romeo, Tipo