TRIČKO SPYDER

  • 890Kč

  • Cena bez DPH: 736Kč
  • Dostupnost zboží: Skladem

NICOLAS HUNZIKER

Profesionální automobilový výtvarník Nicolas Hunziker přistupuje ke své práci velmi citlivě a s mimořádným talentem. Talent se ostatně u Hunzikerů dědí po generace. Mezi jeho předky totiž patřilo několik uznávaných malířů. Práce Nikolase se vyznačuje prvky art deco, které se prolínají celou jeho tvorbou. Nicolas se zaměřuje na zejména na vintage závodní automobily a klasické postavy motorsportu.
Jeho díla jsou celosvětově uznávaná. Byl proto pověřen například vytvořením návrhu plakátů a kostýmů k filmu Rush. Jeho návrhy byly použity i pro oficiální oblečení značek Porsche, 24 hour LeMans, Steve McQueen nebo Gulf.
Nicolas je také profesionálním závodníkem. Používá vozidlo Lotus 51C z roku 1969.

POPIS PRODUKTU

Jedna z prvních prací Nicolase Hunzikera vychází nově v limitované edici 200 Ks. Tento návrh vytvořill v roce 2000, kdy značka Hunziker Apparel ještě neexistovala. Prodal pár kusů přes ebay a začal "hlad" po jeho tvorbě. Vybavte se tímto kusem, který je ukazatelem směru tvorby Hunziker Apparel.

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o limitovanou kolekci, kterou se nám díky skvělým vztahům s výrobcem podařilo dostat na český trh. Zakoupíte pouze na www.racelife.cz! Jedná se o zakázkovou výrobu v USA. Jinde v EU nezakoupíte!

MATERIÁL

100% bavlna 4,5 OZ (Špičková kvalita tisku)


TRIČKO, SPYDER